Założycielka

Barbara Lorenc

Jestem psychologiem (absolwentką Katolickiego Uniwersytetu w Lublinie), nauczycielem i trenerem umiejętności interpersonalnych.

Od lat osiemdziesiątych tworzę i prowadzę treningi dla różnych grup zawodowych, głównie dla kadr oświatowych, organizacji i biznesu z obszaru rozwoju tzw. „kompetencji miękkich”.

Piszę projekty i realizuję je wraz z moim zespołem, który tworzą osoby wyjątkowe. Nie tylko specjaliści, trenerzy, coachowie i psycholodzy, ale przede wszystkim pasjonaci.

W 1991 roku rozpoczęłam prywatną praktykę psychologiczną i psychoterapeutyczną . Jestem Członkiem zwyczajnym Polskiej Federacji Psychoterapii. W terapii indywidualnej pracuję głównie w konwencji Psychoterapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu i hipnozie ericksonowskiej. Z rodzinami i parami pracuję systemowo.

Wierzę w ludzi, ich zdolność do osiągania tego czego pragną w dobrych relacjach ze sobą, swoimi wartościami i światem. Dlatego pasjonuje mnie towarzyszenie im w podróżach w głąb siebie, odkrywaniu przez nich własnych zasobów i dokonywaniu pozytywnych zmian w życiu.