Master Practitioner in the Art of NLP

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w nowej edycji  certyfikowanego treningu Master Practitioner in the Art of NLP.                                                                                                                                                                               Termin treningu  w trakcie ustalania

Regionalne Centrum Edukacji zaprasza na certyfikowany trening

Master Practitioner in the Art of NLP.

Na rynku istnieje obecnie wiele ośrodków robiących treningi tego poziomu. Ze względu na niejasność kryteriów certyfikacji różnią się one bardzo czasem trwania, zawartym materiałem , zakresem szkolenia i ceną.

Strukturę i zawartość naszego programu opieramy na niemal dwudziestoletnim doświadczeniu w szkoleniach NLP. Klasyczny zakres warsztatów jest nieustannie uzupełniany o najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie na świecie. Na poziomie master uczestnicy uczą się nie tylko swobodnie posługiwać zaawansowanymi technikami, ale również samodzielnie tworzyć aplikacje NLP w różnych obszarach życia takich jak zarządzanie, biznes, terapia czy edukacja.

Co znajdziesz na naszym treningu?

NLP Master Practitioner to 20 pełnych dni treningowych – 10 weekendowych warsztatów po 20 godzin lekcyjnych każdy. Taki czas szkolenia pozwala zarówno opanować rozległy materiał jak i zaawansowane wzorce lingwistyczne takie jak model retoryki ( sleigt of mouth) i modele erystyczne. Inne przykładowe tematy to:

 • Systemowe NLP – praca z systemami rodzinnym i organizacyjnymi przy wykorzystaniu narzędzi NLP
 • Połączenie ustawień systemowych Berta Hellingera z NLP
 • Strategie i narzędzia modelowania na poziomie APM ( advanced personal modeling) – modelowanie zachowań, stanów i struktury głębokiej umysłu.
 • Metafora jako narzędzie zmiany.
 • Talent management
 • Zawansowana praca z transem i hipnozą
 • Aplikacje biznesowe NLP – NLP w sprzedaży, negocjacjach i zarządzaniu.
 • Aplikacje terapeutyczne NLP – NLP w psychoterapii, psychoneuroimmunologia – modyfikowanie pracy układu odpornościowego
 • Metaprogramy na poziomie zaawansowanym
 • Core tranceformations
 • Praca na poziomie przekonań i wartości pozwalającą na usunięcie wewnętrznych ograniczeń
 • i pełne wykorzystanie potencjału jednostki.
 • Coaching z NLP
 • Ekologia i bezpieczeństwo pracy z technikami NLP
 • Zarządzanie stanami emocjonalnymi i budowanie pozytywnych stanów
 • Live Balancing – praca na poziomie tożsamości i misji
 • Memetyka – wykorzystanie memów w marketingu

Do uczestnictwa w certyfikowanym treningu Master Practitioner in the Art of NLP  zapraszamy wszystkich chętnych, którzy uzyskali certyfikację na poziomie Practitioner in the art of NLP zarówno w naszym jak i w innych ośrodkach.

Główny prowadzący: Waldemar Wojnicz – licencjonowany trener NLP od 1999 roku, certyfikowany psychoterapeuta SNPiTR PTP ( Sekcja Naukowa Psychoterapii i Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Lekarz, Specjalista Chorób Wewnętrznych i Medycyny Rodzinnej. Wykładowca i kierownik merytoryczny studiów podyplomowych z Negocjacji i Mediacji oraz Akademii Trenera i Coacha w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Konsultant, doradca biznesowy i coach.

Do prowadzenia wybranych zagadnień proszeni będą również uznani trenerzy NL P z kraju.

Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe oraz certyfikat master-practitioner in the Art of nlp.

Cena: 5000 PLN dla absolwentów RCE i NSEN oraz 5500 PLN dla absolwentów innych szkół (można płacić w miesięcznych ratach)). Jednorazowa wpłata całej kwoty daje 10% zniżkę, natomiast wpłata w dwóch ratach upoważnia do 5% zniżki.

Grupa liczy 15 – 20 osób.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu w siedzibie RCE ( budynek Ośrodka Rehabilitacji i Szkolenia PZN ) w Bydgoszczy ul. Powstańców Wlkp. 33.

Termin pierwszego treningu: 09 – 11 października 2015r.

Godziny rozpoczęcia zajęć : piątek godz. 16,00 – 20,00

sobota godz. 9,00 – 18,00

niedziela godz. 9,00 – 14,00

Termin zgłoszenia: do 01.09.2015r. ( zgłoszenie on-line na stronie internetowej RCE w zakładce Oferta dla Oświaty).

Warunki uczestnictwa: zaliczka w wysokości 250zł do dnia 01.09.2015r. na konto RCE umieszczone na stonie RCE w zakładce KONTAKT.

REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI W BYDGOSZCZY

SERDECZNIE ZAPRASZAMY